• (068) 389-76-67

Зміна КВЕД ФОП. Зміна видів економічної діяльності

Вартість послуг із зміни видів діяльності ФОП: 400 грн.
Строк зміни КВЕД: 1-2 робочі дні.

Види економічної діяльності, як правило, обираються громадянином до її державної реєстрації фізичною особою - підприємцем та зазначаються в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Зміна КВЕД ФОП може бути обумовлена переходом платника податків на спрощену систему оподаткування (єдиний податок), переходом з однієї групи платників єдиного податку на іншу, проханням контрагента підтвердити види діяльності. Слід зазначити, що законодавство не містить обмежень щодо періодичності та кількості проведення реєстраційних дій пов'язаних із зміною КВЕД ФОП.

Як змінити КВЕД підприємцю?

Якщо в ході здійснення підприємницької діяльності виникла необхідність додати нові види підприємницької діяльності, у вас є два шляхи вирішення даної проблеми. Перший варіант - самостійно здійснити перереєстрацію КВЕД, звернувшись до державного реєстратора. Для цього в першу чергу потрібно визначитися з видами діяльності за КВЕД 2010, а саме необхідно підібрати нові КВЕД, котрі максимально відповідатимуть тому виду діяльності, котрий Ви плануєте здійснювати. Для цього можна скористатися класифікатором КВЕД управління статистики. Після чого необхідно заповнити заяву форма 11 вказавши прізвище, ім'я, по-батькові, ідентифікаційний номер фізичної особи-підприємця та види діяльності або іншими словами нові коди КВЕД, котрі необхідно включити до Єдиного державного реєстру. Адміністративний збір за зміну КВЕД для ФОП не сплачується.

Другий варіант - звернутися до спеціалістів за юридичною послугою по зміні КВЕД ФОП у Броварах, Києві. Який варіант обрати, вирішувати вам.

Відомості, які необхідні для зміни КВЕД ФОП:

  1. ПІБ та реєстраційний номер облікової картки платника податків ФОП.
  2. Нові КВЕД, котрі потрібно включити до ЄДР.
  3. Старі КВЕДи, котрі потрібно виключити з ЄДР.
  4. Довіреність від підприємця на представника.

Послуга із зміни КВЕД для ФОП включає:

  • Консультацію щодо порядку зміни КВЕД.
  • Подачу до ЦНАП заяви форма 11.
  • Отримання оновленої Виписки з ЄДР, у разі зміни основного КВЕД для підприємця.

Перелік документів, котрі отримає підприємець:

  • Оновлену Виписку з ЄДР (видається виключно у разі зміни основного КВЕД).

Зміна КВЕД ФОП платника єдиного податку

За загальним правилом, для того, щоб змінити види економічної діяльності, які здійснює підприємець, достатньо звернутися з заявою на зміну КВЕД форма 11 до державного реєстратора. Після чого види економічної діяльності будуть включені або виключені з Єдиного державного реєстру. Однак, вищевказане не стосується платників єдиного податку.

При обранні спрощеної системи оподаткування, суб’єкт господарювання у заяві на єдиний податок зазначає види господарської діяльності, котрі планує здійснювати. Такі види діяльності зазначаються контролюючим органом у Витягу з реєстру платників єдиного податку. Тому, зміна КВЕД ФОП платника єдиного податку передбачає повідомлення контролюючого органу у передбачений законодавством строк та спосіб.

Зміна КВЕД для ФОП має важливе значення, оскільки відповідно до п. 293.4. ст. 293 Податкового кодексу України для платників єдиного податку першої - третьої групи, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі 15% до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи.