• (068) 389-76-67

Зміна місця проживання фізичної особи – підприємця

Ціна: 500 грн.
Термін реєстрації: від 3 робочих днів.

Відповідно до положень ст. 45 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" зміна місця проживання фізичної особи – підприємця служить підставою для внесення відповідних змін до ЄДР.

Слід зазначити, що положення п. 299.7. ст. 299 ПК України передбачає, що місце проживання фізичної особи – підприємця зазначається в реєстрі платників єдиного податку. У випадку зміни місця проживання, платник податків зобов’язаний внести відповідні зміни до реєстру платників єдиного податку шляхом подачі до контролюючих органів заяви на єдиний податок. Отриманий раніше Витяг з реєстру платників єдиного податку, після внесення до реєстру відомостей про зміну податкової адреси ФОП, вважається не дійсним.

Відповідно до п. 4.1. Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого Наказом Міністерства фінансів №1130 від 14.11.2014 р., ФОП – платник ПДВ зобов'язаний протягом 10 роб. днів повідомити податкову інспекцію про зміну місця проживання. Повідомлення здійснюється шляхом подачі додаткової реєстраційної заяви платника податку на додану вартість за формою 1 ПДВ з позначкою "Перереєстрація". Отриманий раніше Витяг з реєстру платників ПДВ діє до внесення змін до реєстру.

Для зміни місця проживання фізична особа – підприємець повинен надати:

  1. Прізвище, ім’я, по-батькові та обліковий номер реєстраційної картки підприємця.
  2. Відомості про нове місця проживання.
  3. Доручення на проведення реєстраційних дій.

Після проведення необхідних реєстраційних дій ФОП отримає:

  1. Виписку з ЄДР.
  2. Довідку про визначення класифікаційних даних (довідка статистики).
  3. Витяг з реєстру платників єдиного податку (додатково у разі необхідності).
  4. Витяг з реєстру платників ПДВ (додатково у разі необхідності).