• 068-389-76-67

Податок на додану вартість

Порядок реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців платником податку на додану вартість передбачений Наказом Міністерства фінансів України від 14 листопада 2014 року №1130 "Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2014 р. за №1456/26233.

Бланки документів для реєстрації платником ПДВ
Форма 1-ПДВ Реєстраційна заява платника податку на додану вартість (додаток 1) Скачати бланк
Форма 1-ЗВР Запит про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (додаток 12) Скачати бланк

Варто пам'ятати, що у разі зміни податкового номера та/або найменування юридичної особи та/або прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця, та/або місцезнаходження (місця проживання) платника ПДВ, така особа зобов'язана перереєструватися платником ПДВ.

Перереєстрація платником ПДВ здійснюється шляхом подачі до контролюючих органів протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ, додаткової реєстраційної заяви за формою 1-ПДВ з позначкою "Перереєстрація". У заяві платник ПДВ повинен вказати дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ.Наказ Міністерства фінансів України від 14.11.2014 року №1130

Форма 1-ПДВ подається до контролюючого органу, в якому платник податків перебуває на обліку.