• (068) 389-76-67

Підтвердження відомостей про юридичну особу

Вказані послуги не надаються.

Вартість послуги: 250 грн.
Строк: 1-2 дні.

Відповідно до положень ст. 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", юридична особа з метою підтвердження відомостей про юридичну особу зобов'язана щороку подавати, за місцем реєстрації, державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу форма 6.

У разі подачі державному реєстратору форми 6 поштою, підпис директора на реєстраційній картці повинен бути засвідченим нотаріально.

Термін, відведений законодавством, для подачі форми 6 становить один місяць та відраховується з дати наступної за датою державної реєстрації юридичної особи.

Наслідки не підтвердження відомостей про юридичну особу:

  • Не можливість проведення реєстраційних дій.
  • Ймовірність відмови у разі реєстрації платником ПДВ.
  • Анулювання реєстрації платника ПДВ.
  • Відмова в отриманні виписки з ЄДР.

Для отримання послуги необхідно зателефонувати нам та повідомити найменування та ідентифікаційний код підприємства. Після цього, ми надішлемо Вам на електронну поштову скриньку зразок довіреності та форму 6. На зазначених документах директор повинен поставити свій підпис та печатку підприємства. Після чого ми узгоджуємо з Вами час та місце отримання документів нашим представником. Останній крок  подача державному реєстратору форми 6 підтвердження відомостей про юридичну особу.