• (068) 389-76-67

Отримання Виписки з ЄДР

Вказані послуги не надаються.

Вартість послуг: 200 грн.
Строк отримання: 1 день.

Виписка з Єдиного державного реєструВиписка з Єдиного державного реєстру – це документ, що видається державним реєстратором та містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця. Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 31 березня 2015 року №466/5 виписка щодо юридичної особи видається на запит будь – якої особи. А виписка щодо підприємця видається виключно на запит цього підприємця або його уповноваженого представника. На сьогодні виписка видається будь – яким реєстратором не залежно від місця реєстрації суб'єкта господарювання.

Важливо пам'ятати, що реєстратор відмовляє в отриманні Виписки з ЄДР, у випадку відсутності в реєстрі запису про підтвердження відомостей про юридичну особу або у випадку відсутності юридичної особи за її місцезнаходженням. У такому разі, одночасно з поданням запиту про надання виписки з ЄДР, реєстратору необхідно подати форму 6 підтвердження відомостей про юридичну особу.

 

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців містить наступні відомості:

  • Найменування юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові ФОП.
  • Ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки ФОП.
  • Місцезнаходження юридичної особи або місця проживання ФОП.
  • Перелік осіб котрі мають право вчиняти дії від імені суб'єкта підприємницької діяльності.
  • Відомості отриманні з реєстрів органів державної податкової інспекції, органів статистики.
  • Перебування юридичної особи, ФОП у процесі припинення тощо.

Для отримання Виписки з ЄДР необхідно повідомити найменування та ідентифікаційний код юридичної особи або ПІБ та реєстраційний номер облікової картки ФОП. Після чого, у випадку отримання Виписки з ЄДР стосовно ФОП, ми надішлемо на вашу електронну поштову скриньку довіреність та форму запиту. Після підписання вами вказаних документів, ми домовляємося про дату та час передачі документів.

Бланк запиту про надання виписки з Єдиного державного реєстру