• (068) 389-76-67

Затверджено Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Відповідно до статей 11, 12 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", затверджено Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Зазначений Порядок затверджено наказом Міністерства юстиції України від 10 червня 2016 року № 1657/5 "Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10 червня 2016 року за № 839/28969.

Відповідно до цього Порядку, у паперовій формі надаються:

– виписка з Єдиного державного реєстру, яка надається державним реєстратором територіального органу Міністерства юстиції України, без використання спеціальних бланків з проставлянням підпису та печатки державного реєстратора;

– витяг з Єдиного державного реєстру, який надається уповноваженою особою суб’єкта державної реєстрації (крім державного реєстратора Міністерства юстиції України або його територіального органу), центру надання адміністративних послуг, нотаріусом, без використання спеціальних бланків та без проставляння підпису і печатки;

– документи, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи – підприємця, які надаються державним реєстратором суб’єкта державної реєстрації, що відповідно до закону уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі, шляхом виготовлення копій таких документів з проставлянням підпису та печатки державного реєстратора на кожній сторінці.

Визнати такими, що втратили чинність:

– наказ Міністерства юстиції України від 31 липня 2013 року № 1556/5 "Про затвердження Положення про порядок доступу судів загальної юрисдикції до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05 серпня 2013 року за № 1324/23856 (зі змінами);

– наказ Міністерства юстиції України від 31 березня 2015 року № 466/5 "Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 березня 2015 року за № 349/26794 (зі змінами).

Наказ Міністерства юстиції України від 10 червня 2016 року № 1657/5 набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Пропонуємо ознайомитись з наступними змінами:

  1. Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  2. Запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  3. Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  4. Запит про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи – підприємця.