• (068) 389-76-67

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

Вартість отримання довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів: 400 грн.
Строк отримання: 5 робочих днів.

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом – це документ, що видається територіальними органами ДФС України на підставі заяви встановленого зразка та підтверджує факт відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів перед державним бюджетом.

Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежівНеобхідно зауважити, що відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону України "Про здійснення державних закупівель" замовник може прийняти рішення про відмову учаснику у процедурі закупівлі, якщо в учасника існує заборгованість зі сплати податків і зборів.

Порядок надання зазначеної довідки регламентується Наказом Міндоходів від 10.10.2013 р. №567 "Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів". У відповідності з п. 3 вказаного Порядку заява про видачу довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно – правовий акт, що передбачає надання органами державної податкової інспекції вказаної довідки, та з зазначенням найменування підприємства, установи до якого (якої) довідку буде надано. Заява про видачу довідки оформляється відповідно з додатком 2 до порядку видачі довідки про відсутність заборгованості.

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом видається в органах ДФС України виключно за основним місцем обліку юридичної особи. У випадку, якщо платник податків має заборгованість зі сплати податків перед бюджетом, співробітник податкової інспекції готує лист – відмову у видачі довідки, котру направляє на адресу заявника. Довідку можуть видати лише після повного погашення податкового боргу платником податків.

Термін дії довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом складає 10 днів з моменту її видачі.

Документи необхідні для отримання довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів:

  • Запит встановленого зразка, котрий готується нашим юристом.
  • Довіреність.

Звернувшись до нас, Ви вчасно отримаєте довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом та зможете взяти участь у тендері.